Barbara Kamińska-Copanaki INTACTO (filtryintacto)

Katowice, ul. Jabłoniowa 52

Firma INTACTO to oficjalny dystrybutor doskonałych filtrów do wody Olympus+.

 Filtry do wody Olympus+ są to nowoczesne urządzenia, ze stali nierdzewnej, usuwające z wody wodociągowej wszelkie szkodliwe zanieczyszczenia, takie jak bakterie, metale ciężkie i inne substancje chemiczne jak chlor i jego pochodne oraz oczywiście wszelkie zanieczyszczenia mechaniczne jak piasek, pył czy rdza. Filtry do wody Olympus+ pozwalają na pozbycie się toksycznych substancji i tym samym zapewniają wszystkim użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa wody oraz jej doskonały smak. Są to wysokiej jakości filtry wykonane ze stali nierdzewnej i wyposażone w System Antybakteryjnej Ochrony. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów urządzeń do filtrowania wody z kranu. Wszystkie produkty charakteryzują się najwyższą jakością. Ceramiczne, antybakteryjne filtry do wody zapewniają doskonałą czystość wody, która nie traci walorów smakowych. W przeciwieństwie do odwróconej osmozy pozostawiają w wodzie rozpuszczone minerały konieczne do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Rozpuszczone sole mineralne nadają wodzie charakterystyczną rześkość, dzięki czemu jest po prostu smaczna dla każdego domownika. 

Filtry Na blat, Pod zlewozmywak, Na kran - MINI czy łazienkowe to modele, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Filtry Olympus+ znacznie poprawią jakość Twojego życia. Pozwolą Ci pić wodę bezpośrednio z kranu, rozkoszować się smakiem kawy, herbaty i potraw, które przyrządzasz i sprawią, że zapomnisz o kupowaniu butelkowanej wody ze sklepu. Montując w swojej kuchni jeden z modeli filtrów Olympus+ masz pewność, że 

Przez całe życie będziesz już pił Zdrową, Krystalicznie Czystą i Smaczną WODĘ.

wideo

Miniatura wideo youtubeMiniatura wideo youtube